Zahradní grilovací domek Thór III.

Kód: DG252501
Neohodnoceno
Značka: Nordic wood
514 990 Kč 425 611,57 Kč bez DPH
Výroba 2 - 3 týdny
Barva závěsů - pouze při výběru počtu párů
Typ grilu
Lavice
Počet otevíracích oken
Typ podlahy
Barva potahu podsedáků
Počet poliček
Střešní okno Skylight
Střešní izolace
Střešní krytina
Vikýřové okno
Výška stěn
Zásuvka "šuplík" pod lavici
Závěsy

Originální finská kota Thór III. o velikosti 25 m² x 25 m² s propojovací chodbou 3 m (5,3 m²) ze sibiřské borovice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry

 • venkovní rozměry - 2 x 25 m² + propojovací chodba 3 m (5,3 m²) 
 • obsazení - 40 až 50 osob
 • dřevo - sibiřská borovice
 • síla stěn - 45 mm
 • síla podlahy - 18 mm
 • síla střechy - 18 mm
 • krytina - bitumenové šindele
 • velikost oken - 880 x 510 mm
 • velikost dveří - 780 x 1500 mm
 • celková výška - 4610 mm
 • výška stěn - 1200 mm

Standardní výbava

 • podlahové panely
 • rovné stěny
 • střecha pokrytá bitumenovým šindelem
 • 9 okna s dvojitým zasklením (5 otevíracích)
 • dveře se šestihranným oknem s dvojitým zasklením, dřevěnou klikou a zámkem
 • bez grilu
 • bez lavic s polstrováním

Popis finské koty Thór III.

Je zima, sníh, prší, mrzne, fouká? A vy čekáte, až přijde ten den, den kdy můžete grilovat. Nemusíte čekat! Chcete se bavit kdykoli budete chtít? Chcete zachutnat svobodu? To vše můžete a to hned dvojnásobně s naší grilovací kotou, která je koncipována jako dvojitý prostor 25 m² + 25 m² spojený 3 m dlouhým koridorem o ploše 5,3 m². Využití těchto prostor je zcela na Vašem uvážení, nezapomeňte si tedy vše správně nakonfigurovat. Tyto dvojité finské koty mají narozdíl od jednoduchých finských kot základní cenu uvedenu bez grilu a lavic a to z důvodu rozmanitého využití.
Dvojitá finská kota 25 m² + 25 m², která je určena pro 40-50 osob, je vhodná pro větší sešlosti a na Vaší zahradě bude vyloženě chloubou, stejně tak najde využití v komerčním prostředí, jako neobvyklá restaurace či občerstvovací centrum nebo také jako nezvyklé a velmi zajímavé ubytování. Jako se zcela opačné využití se bezesporu nabízí chalupářům, milovníkům přírody a krásných stylových staveb. Využití najde i jako zahradní domek pro hosty, pak se ovšem návštěvy jen tak nezbavíte. Věřte, že ubytování v této finské kotě je opravdu srdcovou záležitostí.
Pokud tuto dvojitou finskou kotu využijete jako grilovací domek, tak zažijete tak ten nejlepší kulinářský zážitek spojený s nekonečnou zábavou. Poslouchejte praskání dřeva, pobavte se s rodinou a přáteli, oslavte narozeniny, svátky, výročí anebo hodujte jen tak a udělejte ze všedních dny nevšední. Poslouchejte Vaší oblíbenou hudbu, degustujte přímo  z grilu, zahrajte si hry, zkrátka se bavte, zažijte to! Nezapomeňte, že u tohoto modelu máte vlastně o jeden společenský prostor více, což skýtá nekonečné možnosti zábavy a využití. Fantasii se zde meze opravdu nekladou.
V tomto zahradním domku se budete cítit komfortně za každého počasí. I v mrazivé zimě budete uvnitř finské koty v tričku s krátkým rukávem, jako grillmaster určitě, někdo možná oblékne mikinu, ale zřídka kdy v ní vydrží.

Finská kota je vyrobena kompletně ze severské borovice, která je vyhlášená svou odolností. Severská borovice, a to zejména díky drsným podmínkám, v kterých roste (roste pomaleji), mívá více jádrového dřeva, které má menší míru absorpce vlhkosti a vysokou objemovou stálost při sesychání, takže není tolik náchylná na vlhkostní změny. Z designového hlediska oceníte příjemnou barvu, jemnější kresbu a menší suky. Toto dřevo vyniká pevností a dlouhou životností. Jedná se o stabilní dřevo, které je odolné vůči vnějším vlivům. Severská borovice je velmi odolná. Skvěle se hodí do interiéru i exteriéru a hojně se používá také při výrobě saun, protože má nejkvalitnější míru odrazu tepla a je designově velmi stálá. Dřevo borovice dorůstá do výšky 40 m a do těchto rozměrů roste 90 až 120 let. Oproti smrku je mnohem křehčí, ale zato disponuje dlouhou životností, odolností vůči plísním a hmyzu a je také velmi odolná povětrnostním podmínkám. Důležité je zde podtrhnout rozdíl mezi českým a severským dřevem a rozdílů je zde hned několik. Jak jsme již zmiňovali, tak v drsných severských podmínkách roste dřevo (borovice) o mnoho pomaleji a tím je severské dřevo mnohem pevnější a odolnější vůči povětrnostním vlivům než to české a liší se kresbou a stabilitou.

Již samotné jméno tohoto modelu finské koty prozrazuje mnohé ze severské mytologie. Bůh Thór je bohem hromu, deště, nebe a plodnosti země. Nic nemůže vyjádřit lépe všestranné využití tohoto zahradního domku. Se pomocnou silou boha Thóra Vás nerozhodí nevlídné počasí, kdy si budete užívat bez ohledu na hromy a déšť a navíc si v této dvojité finské kotě budete dosyta užívat "plody Země". Pod ochrannou Thóra.

 

Přepravní rozměry:

Velikost palet v metrech (šířka x délka x výška)
1 paleta: (1,2 x 5,0 x 2,6) 2200 kg
2 paleta: (1.2 x 4,6 x 2.6) 2200 kg
3 paleta: (1.2 x 4.5 x 2.6) 1500 kg

 

Veškeré popisy produktu jsou autorské a jejich kopírování je přísně zakázáno.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Finské zahradní domky
Hmotnost: 5900 kg