Zahradní grilovací domek Nanna 16,5 twin

Kód: P16002
Neohodnoceno
Značka: Nordic wood
370 520 Kč 306 214,88 Kč bez DPH
Výroba 2 - 3 týdny
Typ grilu
Lavice
Počet otevíracích oken
Typ podlahy
Barva potahu podsedáků
Počet poliček
Střešní krytina
Zásuvka "šuplík" pod lavici

Grilovací pavilon Nanna 16,5 twin o velikosti 16,5 m² + 16,5 m² s chodbou 3m (5,4 m²) ze sibiřské borovice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry

 • venkovní rozměry - 16,5 m² + 16,5 m² s chodbou 3m
 • obsazení - 15 až 30 osob
 • dřevo - sibiřská borovice
 • síla stěn - 45 mm
 • síla podlahy - 18 mm
 • síla střechy - 18 mm
 • krytina - bitumenové šindele
 • velikost oken - 1020 x 1060 mm
 • velikost dveří - 1020 x 1600 mm
 • celková výška - 3574 mm
 • výška stěn - 1950 mm

Standardní výbava

 • podlahové panely
 • pavilonové stěny
 • střecha pokrytá bitumenovým šindelem
 • standardní odtah a komín
 • 13 oken s dvojitým zasklením (7 otevírací)
 • 2x francouzské stylové prosklené dveře (dvojité zasklení) s dřevěnou rukojetí a zámkem

Popis grilovacího pavilonu 16,5 twin 

Počasí nepřeje? Nechcete být limitováni rozmary počasí? Čekáte, až přijde ten den, den kdy můžete grilovat. Nemusíte čekat! Chcete se bavit kdykoli budete chtít? Chcete zachutnat svobodu? To vše můžete. A pokud si netroufáte přímo na finskou kotu, která je svým stylem opravdu velmi ojedinělá, je tu pro vás mladší příbuzný stylové finské koty a to grilovací pavilon a velkorysejším prosklením a umírněnějším, více středoevropským stylem, který bude na Vaši zahradu určitě pasovat.
Dvojitý pavilon 16,5 m² + 16,5 m² s chodbou 3m (5,4 m²), který je určen pro 15-30 osob, je vhodný pro větší sešlosti a na Vaší zahradě bude vyloženě chloubou, stejně tak najde využití v komerčním prostředí, jako neobvyklá restaurace či občerstvovací centrum nebo také jako nezvyklé a velmi zajímavé ubytování. Jako se zcela opačné využití se bezesporu nabízí chalupářům, milovníkům přírody a krásných stylových staveb. Využití najde i jako zahradní domek pro hosty, pak se ovšem návštěvy jen tak nezbavíte. Věřte, že ubytování v této finské kotě je opravdu srdcovou záležitostí.
Pokud tento dojitý pavilon využijete jako grilovací domek, tak zažijete tak ten nejlepší kulinářský zážitek spojený s nekonečnou zábavou. Poslouchejte praskání dřeva, pobavte se s rodinou a přáteli, oslavte narozeniny, svátky, výročí anebo hodujte jen tak a udělejte ze všedních dny nevšední. Poslouchejte Vaší oblíbenou hudbu, degustujte přímo  z grilu, zahrajte si hry, zkrátka se bavte, zažijte to! Nezapomeňte, že u tohoto modelu máte vlastně o jeden společenský prostor více, což skýtá nekonečné možnosti zábavy a využití. Fantazii se zde meze opravdu nekladou.
V tomto zahradním domku se budete cítit komfortně za každého počasí. I v mrazivé zimě budete uvnitř finské koty v tričku s krátkým rukávem, jako grillmaster určitě, někdo možná oblékne mikinu, ale zřídka kdy v ní vydrží.

Grilovací altán je vyroben kompletně ze severské borovice, která je vyhlášená svou odolností. Severská borovice, a to zejména díky drsným podmínkám, v kterých roste (roste pomaleji), mívá více jádrového dřeva, které má menší míru absorpce vlhkosti a vysokou objemovou stálost při sesychání, takže není tolik náchylná na vlhkostní změny. Z designového hlediska oceníte příjemnou barvu, jemnější kresbu a menší suky. Toto dřevo vyniká pevností a dlouhou životností. Jedná se o stabilní dřevo, které je odolné vůči vnějším vlivům. Severská borovice je velmi odolná. Skvěle se hodí do interiéru i exteriéru a hojně se používá také při výrobě saun, protože má nejkvalitnější míru odrazu tepla a je designově velmi stálá. Dřevo borovice dorůstá do výšky 40 m a do těchto rozměrů roste 90 až 120 let. Oproti smrku je mnohem křehčí, ale zato disponuje dlouhou životností, odolností vůči plísním a hmyzu a je také velmi odolná povětrnostním podmínkám. Důležité je zde podtrhnout rozdíl mezi českým a severským dřevem a rozdílů je zde hned několik. Jak jsme již zmiňovali, tak v drsných severských podmínkách roste dřevo (borovice) o mnoho pomaleji a tím je severské dřevo mnohem pevnější a odolnější vůči povětrnostním vlivům než to české a liší se kresbou a stabilitou.

Již samotné jméno tohoto modelu grilovacího altánu Nanna prozrazuje mnohé ze severské mytologie, protože ač je tento grilovací altán spíše středoevropského stylu, pořád je to přímý příbuzný finské koty a v podstatě vychází z tohoto tisíc let starého konceptu a je pouze přizpůsobený novější době. Bohyně Nanna byla bohyní květů a milovala šperky, stejně tak jako tento grilovací pavilon bude šperkem Vaší zahrady, tak ho budete i milovat, protože vyplní Vaše prázdné chvíle a zažijete nečekané.

Přepravní rozměry:

Velikost palet v metrech (šířka x délka x výška)
Paleta č.1 : (1,2 x 3,5 x 2,6) 1800 kg

Paleta č.2 : (1.2 x 3,5 x 2,6) 1800 kg
Paleta č.3 : (1,2 x 4 x 2,6) 900 kg

 
Veškeré popisy produktu jsou autorské a jejich kopírování je přísně zakázáno.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: GRILOVACÍ PAVILONY
Hmotnost: 4500 kg