Zahradní domek Sif 5,9

Kód: CBR593001
Neohodnoceno
Značka: Nordic wood
246 600 Kč 203 801,65 Kč bez DPH
Výroba 2 - 3 týdny
Boční stěna se zatahovacími dveřmi
Dvoulůžková postel
Jednolůžkové postele
Lavice s úložným prostorem
Střešní krytina
Stůl
Židle

Originální finský zahradní kempingový sud Sif 5,9 o velikosti 3 m Ø 5,9 m  ze sibiřské borovice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry

 • rozměry - 3 m Ø 5,9 m
 • obsazení - 2 - 4  osoby
 • dřevo - sibiřská borovice
 • síla stěn - 46 mm
 • velikost dveří - 700 x 1800 mm
 • velikost oken - 700 x 900 mm
 • sklo - tvrzené temperované dvojsklo
 • celková výška - 2700 mm
 • střecha - bitumenové šindele

Standardní výbava

 • dřevěný sud
 • stahovací pásy z nerezové oceli
 • střecha pokrytá bitumenovým šindelem
 • dřevěné vchodové dveře s okénkem s tvrzeného dvojskla, dřevěnou klikou a zámkem
 • dvě vnitřní lavice z osiky nebo černé olše

Popis zahradního domku sudu Sif 5,9 m

Máte rádi kempování, ale přece jen si zakládáte na pohodlí a dostatečném prostoru? Velmi zajímavé řešení můžou být naše kempingové domky v různých tvarech i velikostech. Zahradní kempingový domek je skvěle využitelný především na teplé letní večery, ale ve variantách Thermo-wood klidně i na ty chladnější. V kempingovém domku Vám nebude scházet jídelní, obývací ale ani spací prostor, dokonce se do domku vejde i WC se zatahovacími dveřmi. 

Představujeme Vám tedy originální kempingový sud Sif o délce 3 m s Ø 5,9 m, který je určen pro 2 - 4 osoby. Tato "stavba" se hodí na každou stylovou zahradu či domek. Využití nalezne také jako lákadlo pro hosty penzionů, kempů, hotelů a jiných rekreačních zařízení.

Kromě standardní sady si můžete sudový kempingový domek vylepšit o stolky v různých velikostech, stoličky, postele a zatahovací stěnu k k WC.
Vybrat si můžete i z barevných možností střechy.

Nezapomeňte si také vybrat z řady volitelného příslušenství jako jsou: malá stolička, lavice s úložným prostorem

Saunový sud je vyroben kompletně ze severské borovice, která je vyhlášená svou odolností. Severská borovice, a to zejména díky drsným podmínkám, v kterých roste (roste pomaleji), mívá více jádrového dřeva, které má menší míru absorpce vlhkosti a vysokou objemovou stálost při sesychání, takže není tolik náchylná na vlhkostní změny. Z designového hlediska oceníte příjemnou barvu, jemnější kresbu a menší suky. Toto dřevo vyniká pevností a dlouhou životností. Jedná se o stabilní dřevo, které je odolné vůči vnějším vlivům. Severská borovice je velmi odolná. Skvěle se hodí do interiéru i exteriéru a hojně se používá také při výrobě saun, protože má nejkvalitnější míru odrazu tepla a je designově velmi stálá. Dřevo borovice dorůstá do výšky 40 m a do těchto rozměrů roste 90 až 120 let. Oproti smrku je mnohem křehčí, ale zato disponuje dlouhou životností, odolností vůči plísním a hmyzu a je také velmi odolná povětrnostním podmínkám. Důležité je zde podtrhnout rozdíl mezi českým a severským dřevem a rozdílů je zde hned několik. Jak jsme již zmiňovali, tak v drsných severských podmínkách roste dřevo (borovice) o mnoho pomaleji a tím je severské dřevo mnohem pevnější a odolnější vůči povětrnostním vlivům než to české a liší se kresbou a stabilitou. dále je ve stavbě použita olše a lípa. 

O přínosech finské sauny toho bylo popsáno již mnoho a pokud Vás toto téma zajímá neváhejte navštívit náš blog, kde se této problematice věnujeme pěkně zblízka.

Důležitou informací je také skutečnost, že stavba této zahradní sauny nepodléhá stavebnímu povolení, což znamená, že si velmi brzo můžete začít užívat severské pohody.

Přepravní rozměry:

Velikost palet v metrech (šířka x délka x výška)
1p (6,0 x 1,2 x 1,2) 3500 kg

Tento produkt je možný doručit jako již sestavený nebo k sestavení, podrobnosti budou domluveny při objednávce produktu.

 

Veškeré popisy produktu jsou autorské a jejich kopírování je přísně zakázáno.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BYDLENÍ
Hmotnost: 3500 kg