Zahradní domek Nanna 10

Kód: P10001
Neohodnoceno
Značka: Nordic wood
175 000 Kč 144 628,10 Kč bez DPH
Výroba 2 - 3 týdny
Počet otevíracích oken
Typ podlahy
Střešní krytina

Pavilon Nanna 10 o velikosti 10 m²  ze sibiřské borovice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry

 • venkovní rozměry - 10 m² 
 • obsazení - 8 až 15 osob
 • dřevo - sibiřská borovice
 • síla stěn - 45 mm
 • síla podlahy deLuxe - 28 mm
 • síla střechy - 18 mm
 • krytina - bitumenové šindele
 • velikost oken - 1290 x 1420 mm
 • velikost dveří - 1290 x 1810 mm
 • celková výška - 3389 mm
 • výška stěn - 2050 mm

Standardní výbava

 • podlahové panely
 • pavilonové stěny
 • střecha pokrytá bitumenovým šindelem
 • standardní odtah a komín
 • 7 okna s dvojitým zasklením (3 otevírací)
 • francouzské stylové prosklené dveře (dvojité zasklení) s dřevěnou rukojetí a zámkem

Popis pavilonu Nanna 10 

Počasí nepřeje? Nechcete být limitováni rozmary počasí? Čekáte, až přijde ten den, den kdy můžete grilovat. Nemusíte čekat! Chcete se bavit kdykoli budete chtít? Chcete zachutnat svobodu? To vše můžete. A pokud si netroufáte přímo na finskou kotu, která je svým stylem opravdu velmi ojedinělá, je tu pro vás mladší příbuzný stylové finské koty a to tento pavilon a velkorysejším prosklením a umírněnějším, více středoevropským stylem, který bude na Vaši zahradu určitě pasovat.
Pavilon o rozměru 10 m² je určen pro 8-15 osob. Je na Vás pro jaké využití tohoto modelu zahradního domku se rozhodnete. Tento zahradní domek je primárně dodáván bez centrálního grilu a lavic. Je možné jej využít jako klasickou zahradní chatku, letní domek nebo právě jako grilovací domek. Je vhodný pro posezení s rodinou, ale můžete pozvat i přátele, je skvělou volbou pro zpestření Vašeho života a zábavu s Vašimi přáteli. 
U modelu Nanna 10 jsou na rozdíl od ostatních pavilonů větší francouzská okna a dveře, tak aby domek měl širší využití a je zde v ceně již podlaha deLuxe o síle
28 mm. Působí více letním a vzdušným dojmem.

Grilovací altán je vyroben kompletně ze severské borovice, která je vyhlášená svou odolností. Severská borovice, a to zejména díky drsným podmínkám, v kterých roste (roste pomaleji), mívá více jádrového dřeva, které má menší míru absorpce vlhkosti a vysokou objemovou stálost při sesychání, takže není tolik náchylná na vlhkostní změny. Z designového hlediska oceníte příjemnou barvu, jemnější kresbu a menší suky. Toto dřevo vyniká pevností a dlouhou životností. Jedná se o stabilní dřevo, které je odolné vůči vnějším vlivům. Severská borovice je velmi odolná. Skvěle se hodí do interiéru i exteriéru a hojně se používá také při výrobě saun, protože má nejkvalitnější míru odrazu tepla a je designově velmi stálá. Dřevo borovice dorůstá do výšky 40 m a do těchto rozměrů roste 90 až 120 let. Oproti smrku je mnohem křehčí, ale zato disponuje dlouhou životností, odolností vůči plísním a hmyzu a je také velmi odolná povětrnostním podmínkám. Důležité je zde podtrhnout rozdíl mezi českým a severským dřevem a rozdílů je zde hned několik. Jak jsme již zmiňovali, tak v drsných severských podmínkách roste dřevo (borovice) o mnoho pomaleji a tím je severské dřevo mnohem pevnější a odolnější vůči povětrnostním vlivům než to české a liší se kresbou a stabilitou.

Již samotné jméno tohoto modelu altánu Nanna prozrazuje mnohé ze severské mytologie, protože ač je tent altán spíše středoevropského stylu, pořád je to přímý příbuzný finské koty a v podstatě vychází z tohoto tisíc let starého konceptu a je pouze přizpůsobený novější době. Bohyně Nanna byla bohyní květů a milovala šperky, stejně tak jako tento grilovací pavilon bude šperkem Vaší zahrady, tak ho budete i milovat, protože vyplní Vaše prázdné chvíle a zažijete nečekané.

Důležitou informací je také skutečnost, že stavba tohoto zahradního domku nepodléhá stavebnímu povolení, což znamená, že si již velmi brzo můžete začít užívat grilovací pohody a zatím co vy už budete grilovat, soused bude stále čekat na stavební povolení.

Přepravní rozměry:

Velikost palet v metrech (šířka x délka x výška)
Paleta: (1,2 x 3,5 x 2,6) 1800 kg

 
Veškeré popisy produktu jsou autorské a jejich kopírování je přísně zakázáno.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Finské zahradní domky
Hmotnost: 1800 kg